K ženě patří šaty a lodičky

5.10.2017

Tady nosí většina krásných dam šaty v kombinaci s botami na podpatku. Jsou neuvěřitelně sexy a moc dobře to o sobě ví. Například délka sukní ke kolenům sluší snad každé příslušnici něžného pohlaví. A podpatky k nám prostě patří.

krásné lodičky

Chovejte se občas jako Italky
Většina z nás ocení zejména boty, které jsou pohodlné a dají se nosit celý den. Ukážeme vám, jak si takové italské boty vybrat.

1.)Základem je výběr správného materiálu
Tento aspekt významně ovlivňuje, jak se v lodičkách budeme cítit. Skvělou investicí jsou především kožené boty, které postupem času na noze měknou a tvarují se podle vašich chodidel. V dnešní době však může být pohodlná také syntetika. Hlavní je, abyste si už při nákupu dobře ohlídali, zda vám skutečně sednou. Třeba se v nich několikrát projděte. U kůže by vám měli být o něco těsnější, za to syntetika musí být pohodlná hned od začátku, jinak je ani nosit nebudete.

2.)Méně je více
Nepřeceňujte své schopnosti a zvolte výšku podpatku podle toho, abyste v nich vůbec dokázali udělat několik kroků. U vyšších podpatků platí pravidlo, že by měly být také širší, abyste se cítila pohodlně. Pokud si nejste zcela jistá vaším výběrem, požádejte prodavačku v obchodě, aby se podívala, jak v lodičkách chodíte.

svatební boty

3.)Ke správné chůzi pomohou i technologie
Na první pohled to určitě nepoznáte, ale v dnešní době se obuv navrhuje tak, aby byla nositelná téměř pro každého. Příkladem za všechny může být patentová technologie Insolia, která umí výborně a rovnoměrně rozložit tlak na nohy. Takto udržíte lépe stabilitu a rovnováhu i po delší dobu.
V konečném důsledku záleží tedy jenom na vás, kterou značku si vyberete a budete ji nosit. Nebojte se vyzkoušet i více z nich. Určitě na to pravé narazíte i vy. Konečně z vás bude elegantní dáma, za kterou se budou muži velmi rádi otáčet. Stačí pak jen zvolit oblečení, které k nim padne jako ulité. Staňte se i vy módní ikonou a inspirací pro ostatní. Fascinujte a elektrizujte za všech okolností!