Na veletrhu rozhodně zaujmete

10.11.2017

Účast na veletrzích je jednou z důležitých součástí každé reklamní kampaně. Představit aktivity vaší firmy a výhody vašich výrobků novým zákazníkům je v běžných provozních podmínkách nemožné. Proto neváháte a přislíbíte účast hned na několika veletrzích do roka. Jejich věhlas se postará o to, že se i k vašemu prezentačnímu místu dostaví celá řada nových, potencionálních zákazníků.

balonky

  • Jak vyniknout

Jistě nebude snadné, zaujmout nově příchozí návštěvníky natolik, aby zamířili rovnou k vám a zastavili se u vašeho propagačního místa. Na veletrhu panuje ostrá konkurence a své výrobky přijeli prezentovat firmy z celé republiky. Pokud máte zájem o to, abyste byli nepřehlédnutelní, víme jak na to! S nafukovací reklamou nemůžete šlápnout vedle. Elegantní konstrukce stanu zajistí, že se vám dovnitř vejde vše potřebné a že bude pohodlný pro návštěvu hned několika zákazníků najednou. Velkoplošný tisk se postará o to, aby už zdálky bylo viditelné logo a název vaší společnosti. Nafukovací stan se velmi dobře přepravuje a nebudete mít problém ani s jeho instalací. Snadno to zvládnou i dámy z řad vašich pracovnic.

  • S party stanem do akce

Pořízení nafukovacího stanu se na veletrhu ukázalo jako velmi vhodný způsob propagace. Objednejte si jich hned několik a nenechte je zahálet! Budou vám výborně sloužit po celý rok. Jistě je oceníte na nejrůznějších sportovních akcích, které sponzorujete, při firemních událostech, nebo při pořádání dne otevřených dveří. Všechny tyto akce jsou vždy hojně navštěvovány veřejností a díky výraznému party stanu si vás hosté rychle zapamatují. Prodeje vašich výrobků budou jen narůstat!

prodej

Jistě jste si už prohlédli, jak perfektně mohou vypadat. A co teprve až na nich bude umístěno velké logo vaší společnosti? S jejich kvalitním zpracováním budete určitě spokojeni. Neváhejte s objednáním.