Skleněná láhev na pití aneb záruka kvality

6.3.2018

Jedná se o nádobu na vodu. Je však vhodná i na ostatní teplé či studené nápoje. Na prvním místě je zdravotní nezávadnost. Sklo disponuje značnou výhodou oproti plastu, neboť se jedná o ryze přírodní materiál. Tímto se tak jedná zcela o ekologicky nezávadný výrobek.

skleněné láhve

Předností materiálu v podobě skla je i výhoda v tom, že se nikdy nechytají pachy z obsahu. Tomu bývá například právě u plastu, hliníku či nerezu. Proto nápoje ze skla jsou nejchutnější, a i se nám nejlépe z nich pije. Avšak není láhev jako láhev.

Na velikosti záleží aneb jaký objem zvolit?

Nejmenší provedení o objemu 0,3l je ideální pro malé ratolesti nebo coby nepostradatelná zásoba tekutiny pro kratší procházku. Rovněž je pozitivní, že díky menší velikosti se tak snadno vejde do držáku v automobilu. Stejně tak najde místo v takřka každé kabelce. Dalo by se říci, že se jedná o takovou pohotovostní verzi v podobě nezbytného dodání tekutin.

Oproti tomu verze o objemu 0,5l je jakousi zlatou střední cestou. Poskytuje výhody nejen pro pohotovostní pitný režim. Pozitivní je, že i tak nezabere mnoho místa v tašce. Lze ji brát kamkoliv. Disponuje i značnou lehkostí.

Volba v rámci objemu 0,8l je pro všechny, kdo se vydají na delší výlet, turistický výšlap apod. Díky této velikosti, respektive objemu, je zajištěn dostatečný pitný režim.

Výhody aneb proč se jedná o výrobek must have?

Skleněná láhev na pití je především zdraví prospěšná. Jedná se o výrobek z kvalitního českého skla. Díky tomu se jedná o volbu dodržení pitného režimu a zároveň je tu nezbytná šetrnost k životnímu prostředí. Neobsahuje totiž škodlivé látky, které se vyskytují u plastových lahvích a mají negativní vliv i na lidské zdraví.

voda

Priroritou je takřka doživotní záruka. K dostání je skleněná lahev na pití v mnoha barevném provedení v rámci uzávěru. Volit můžete z patnácti druhů.

Na první pohled rozhodně zaujme velmi moderním a zároveň elegantním designem. Výhodou je nízká hmotnost a velmi vysoká odolnost.